ابتدا خسته نباشید می‌گویم به همه تیمها و دوستانی که در ۳ روز گذشته با اشتیاق و انگیزه بالا در رویداد هکاتون توسن شرکت کردند و کلی به ما انرژی و انگیزه دادند، واقعا همه خوب بودید و  خیلی خوشحال هستم که با شما آشنا شدم و لحظات پرشوری را در کنار شما گذراندم. با مربیان و داوران رویداد که صحبت میکردم، خیلی خوشحال بودند که تیمهای حرفه ای و ایده های خیلی خوبی در این رویداد حضور پیدا کرده بودند. این رویداد برای همه ما بسیار درس آموز و جذاب بود.

میدانید که در هر مسابقه ای یک تعدادی برنده می شوند و  طبیعتا تعداد زیادی موفق به کسب مقام نمی شوند؛ ولی بارها تاکید کردم که هدف ما از برگزاری این رویداد که واقعا انرژی و هزینه بالایی برای ما داشته، صرفا یک دورهمی و  برنده شدن و … نبوده؛ ما در شرکت توسن به دنبال خلاقیت و نوآوری در عرصه نرم افزارهای بانکی و مالی هستیم و اعتقاد جدی داریم که این کار با کمک شما و تیمهای حرفه ای شما اتفاق می افتد. مسابقه و جایزه صرفا برای ایجاد انگیزه اولیه و ایجاد محیط رقابتی است.

خلاصه میگویم، ما با تک تک شما عزیران مسیری را که شروع کردیم، ادامه خواهیم داد. همه شما و ایده های شما برای ما مهم هستید؛ از نظر ما شما عضوی از خانواده توسن بوم هستید که قرار است نقش مهمی در توسعه صنعت بانکداری در حوزه اپلیکیشن های وب و موبایل را ایفا کنید.

پس منتظر تماس ما باشید، ان شالله به زودی مجددا شما را ملاقات خواهیم کرد

3 دیدگاه. ارسال دیدگاه

سیاوش تفضلی
آبان ۱۷, ۱۳۹۴ ۱۱:۵۳

ممنون از پیام انرژی بخش شما :)
مسابقه بسیار خوبی بود. هم از نظر کیفیت اجرا و هم از نظر کیفیت تیم‎ها که واقعا چنین سطحی از کیفیت فنی رو تجربه نکرده بودم. فقط کاش در کنار لوح و هدایای تبلیغاتی دیگه، یادمان کوچکی هم به هر تیم هدیه میدادید…. الان ما توی دفترمون به یادگار از مسابقه شما یه کلاه و یه لیوان گذاشتیم توی قفسه افتخارات 😀

با سلام و عرض خسته نباشید
بنده یکی از شرکت کنندگان در این دوره از مسابقات از هکاتون بانکی با ایده حسابک بودم که جواز حضور در مرحله نهایی رو اخذ نکرد.
با پایان یافتن این دوره از مسابقات و مشخص شدن تیم های برتر بنده خیلی شوکه زده شدم ایده ای جزو تیم های برتر یا راه یافته به مرحله نهایی دیدم که دقیقا کپی ایده بنده بوده در حالیکه این ایده به مرحله نهایی راه یافته ولی ایده بنده نتونست به مرحله نهایی راه پیدا کنه.
بر طبق اطلاعیه ای که در سایت و بلاگ مسابقات درج شده بود ایده های بسیار خوبی هستند که گاها مشابه هم هستند که برای مشخص شدن برتری هر کدوم از ایده جلسه ای دوستانه و صمیمی برای انتخاب ایده راه یافته به مرحله دوم برگزار خواهد شد.
که متاسفانه به هیچ وجه اینطور نشد و خیلی غیر حرفه ای دیده شد که ایده مشابه بنده به نام موج به مرحله دوم راه یافته بدون اینکه از بنده و تیم بنده حتی تماسی گرفته و جلسه ای دعوت بشه جهت ارائه طرح.
که بنده نسبت به این موضوع انتقاد بسیار شدید دارم که مطابق دستورالعمل و وعده های داده عمل نشده
که قطعا این گونه بی اعتمادی رو دوره ها بعدی بسیار تاثیر گذار خواهد بود
انتظار می رفت روند انتخاب ایده ها بسیار عادلانه می بود
ولی متاسفانه بسیار غیر حرفه ای
شدیدا انتظار پیگیری رو داریم.
با تشکر

همایون محبوبی
آذر ۱۰, ۱۳۹۴ ۱۴:۱۶

سلام
باید به ما حق بدهید که انتخاب از بین ۱۷۰ تا ایده کار دشواری است
ما با همه تیمها برای برگزاری جلسات هماهنگی در حال تماس هستیم و با شما هم تماس گرفتیم، اگر شما در اینکار جدیت دارید و قصد تولید و تجاری سازی ایده های خود را دارید، قطعا روی ما میتوانید حساب کنید
انشالله در کنار هم تجربه موفقی داشته باشیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *